INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 5 Newcastle Eagles wygrali w angielskiej Ekstraklasie Koszykówki BBL Trophy 96:80

Newcastle Eagles wygrali w angielskiej Ekstraklasie Koszykówki BBL Trophy 96:80

Newcastle Eagles zdobyli 2012 BBL Trophy pokonując UCP Marjon Plymouth Raiders 96:80. To trzeci raz zdobyli trofeum w ostatnich czterech latach, a poraz piąty od 2005r Egles pokonal Riders po raz czwarty w ciągu sześciu lat w walsce o trofeum BBL.

W Metroradio Arena odbył się finał BBL Trophy 2012 i ten mecz był fascynujący i trzymający w napięciu każdego kibica, który ogladał ten finał. Mecz od poczatku narzuciło tempo Newcastle, ale Raiders nie poddawało się bez walki i stwarzało wiele efektownych akcji koszykarskich.Po połowie było juz 55 do 41 dla Orłów Po przerwie Plymouth odyskało kontrolę w trzeciej kwarcie jak Jeremy Bell rzucił trójkę 63 do 59 na cztero punktową różnicę pomiędzy Newcastle, Plymouth.
wygrało to spotkanie, aż 19 punktową róznicą z Raidersami , a najskuteczniejszymi dla gospodarzy byli Poul Gause zdobył 19 punków i 7 asyst, Andrew Thomson 17pkt , Charles Smith 16pkt i Joe Chapman 16.

„Fantastyczne , Niesamowite , i do końca porywające spotkanie” Mielismy wspaniała atmofsere kibiców , my mielsiśmy wiele dobrych akcji . Chieliśmy doiść do finału i doszlismy chcieliśmy wygrać dzieiejszej nocy to Trophy, ten finał . To najlepsza noc, to wielka noc dla nas jaką mielsismy w tym sezonie. udzieli wywiadu dla Sky Sport Trener Newcastle Egles. Fabulouse Flournoy