Jesteś tutaj: Informacje24 5 Czewrwone Diabły nowym liderem w Premier League. Setny gol Didier Drogby

Czewrwone Diabły nowym liderem w Premier League. Setny gol Didier Drogby

Niespodzianka w Premier League po 28 kolejce Manchester City przegrywa na wyjezdzie , ze z drużyną Swansea 0:1, a jgo rywal United wykorzystuję podknięcie przegranej konkurencji i wygrywa u siebie mecze 2:0 z West Bromwich. Tym samym ma juz jeden punkt więcej od Manchester City .

W meczu Manchester United z West Bromwich, dwa gole notuje napastnik Wayne Rooney (36.,71 minucie .) Ten mecz Czerwone Diabły wygrały bez zadnych problemów . W pierwszej połowie angieslki napsatnik, z zimną krwią strzla ładną bramkę po podaniu Hernandeza i zdobył prowadzenie na 1:0. W drugiej częsci Manchester napierał na przeciwnika i uzyskał zdecydowaną przewagę i od 66 minuty goście musieli się bronić w dziesiątkę po drugiej zółtej kartce Olssona musiał on opusicić boisko. Po kilku minutach , a dokładnie w 71 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do karnego podszedł Weyne Ronney i bez wahania pewnym strzałem zamienił go w gola i ustalił wynik meczu na 2:0 dla Czerwonych Diabłów. Po ostanim przegranym meczu Chelsea 27 kolejki z West Bromwich. Wymeczona wygrana Chelsea 1:0 nad stoke pod wodzą nowego trenera Roberto Di Mateo. 28 kolejki Chelsea ma czwartą lokatę wraz z Arsenalem przed meczem w poniedziałek o 20:00 z Newcastle. W tym meczu strzelony setny gol Didier Drogby.Richardo Fuller w 65 minucie otrzymał czerwoną kartkę za faul w polu karnym i drużyna gości grała w osłabieniu dziesieciu zawodników. Manchester City przegrywa na wyjezdzie w Wali z drużyną Swansea 0:1. Bramke na wagę zwycięstwa dla gospodarzy strzelił Moore w 83 minucie . Swansea mogło objąć prowadzenie juz w pierwszej połowie po orzeczonym karnym przez arbitra. Strzał Scotta Sinclaira obronił Joe Hart. Mecz pomiedzy tymi zespołami nie był w tym dniu ciekawy . Manchester City niestety nie grało dobrze , a czasami popełniali proste błedy. Nie potrafili stworzyć sobie zadnej klarownej okazji do strzelenia gola. W drugiej połowie niestety nic się nie zmieniło City , lecz gospodarze podjeli ryzyko i napierali na bramkę gości i w 83 minucie uśmiechneło sie szczęciei w środku pola fatalnie podał Stefan Savić , dzieki czemu po dosrodkowaniu do Luke Moora , który strzela gol, killka minut wcześniej wszedł z ławki rezerwowych na boisko i po dośrodkowaniu od Wayne Routledge strzelił głową w lewy róg i tą piekną bramką dał zwycięstwo nad rywalem 1:0. W pozostałych meczach 28 kolejki wygrane zanotowały Bolton 2:1 z QPR po skandalicznej decyzji sędziego nie uznanej bramki dla QPR. Gole strzelone dla gospodarzy Pratley(37minucie .), Klasnić(86minucie .), a dla gości strzelił Cisse(48 minucie.). Aston Villa wygrał z Fullham 1 :0. Zwycięskiego gola strzela w 90 minucie Weimann.Sunderland wygrywa nieoczekiwanie z Liverpoolem 1:0 po jedynej bramce w 56 minucie Bendnera. Tottenham zalicza na wyjezdzie porażkę z Evertonem. . Jelavić w 22 minuciestrzela ważnego gola dla gospodarzy i tym dał zwycięstwo dla swojego klubu nad grożnym rywalem. W tabeli Premier League . 1 miejsce Manchester United 67 pkt. ma , 2 miejsce Mancheter City66 pkt. , a trzecia lokata Tottenham 53 pkt. Zamyka tabele na czwartym miejscu Arsenal i Chelsea po 49 pkt.