Jesteś tutaj: Informacje24 5 4 wygrana z rzędu New York Nicks a 10 porazka na wyjezdzie Los Angeles .

4 wygrana z rzędu New York Nicks a 10 porazka na wyjezdzie Los Angeles .

Bohaterem meczu Jerremy Lin 38 punktów w meczu New York Nicks z Los Angeles Lakers 91:85.

Dziś w nocy z piątku 10 lutego na sobotę 11 lutego w hali Medison Square Garden w Newym Yorku odbył się mecz NBA pomiedzy drużynami New York Nicks , a Los Angeles Lakers . Trener gospodarzy Nicksów Mike D`Antoni postawił na L.Fields, J.Lin J. Jeffries, B.Walker,T. Chandler ,a trener Mike Brown wystawił od samego początku silną piątke K.Bryant, P. Gasol , M.Word Peace, A . Bynum , D. Fisher Mecz rozpoczął się pod dyktando Nicksów i juz w pierwszej kwarcie po dosłownie 6- ciu minutach gry meczu Mike Brown z Los Angeles prosi o czas ponieważ jego druzyna przegrywa 13 do 4, a New York Nicks nie zamierzają przestać trafiać . Jerremy Lin i J Jeffries , B. Walker , T. Chandler , L. fields bardzo dobrze wspołpracują z sobą i tak naprawdę to oni dwaj na parkiecie narzucają tempo dla Lakersów.

Po 7 minucie Kobe Brynat nie gra juz tak pewnie jak w ostatnim meczu, waha się w rzutach. Jeffries blokuje go i zabiera piłkę w bardzo łatwy sposób i Nicks zdobywa po tej akcji 2 punkty i mamy juz 16:6 . Agresywna obrona Nicksów , a także Lakersów dobrze sie sprawdza w pierwszej kwarcie obu druzyn i po 9 minutach juz mamy wynik 19:11 dla New Yorku i trener Mike D`Antoni Nikcksów bierze czas aby ustawić lepszy atak pozycyjny Nowojorczyków. Po erwszej kwarcie juz Nowojorski prowadzi 22 do 15 , a Lakersi nie mogą sie wstrzelić w kosz gospodarzy i mają tylko 20 % skuteczności ą . Juz druga kwarta wygląda tak samo Nowojorczycy narzują wieksze tempo w szybkich atakcach i po 4 minutach juz prowadza 31 do 19.W całej drugiej kwarcie zawodnicy Knicks koncntrowali się na ataku pick and roll i granie niskimi zawodnikami a także zuty z obwodu za trzy . za to Lakersi jak w ostatnich meczach druzyny za trzy punkty jest ponizej 10 % i to widać , że w tym meczu tej druzynie niewychodziły również rzuty z dystansu . Druga kwarta meczu kończy się nie wielką różnica 49 do 41 Nowojorczyków , a tą kwartę Lakaersi przegrywają jednym punktem 27:26. . Lakersi zaczeli odrabiac straty i grają skutecznie zespołowo w ataku . Trzecia kwarta ponownie rozpoczyna się pod dyktando New York Nicks i nawet 10 punktami ma przewage nad Lakersami. Kobe Brynat nie moze się wstrzelic i jego skuteczność jest bardzo niska w tej kwarcie. Trzecia kwarta kończy się wygrana tylko juz 6 punktową przewagą dla Nowojorczyków 66 do 60 , a Kobe Bryant obudził sie pod koniec kwarty i zaczął naresczcie grać jak nas przyzwyczaił na swojim poziomie . W czwartej kwarcie druzyny walcza fizycznie i jest nerwowa ta kwarta i nie daja za wygrana obie drużyny. Kobe Bryant , Poul Gasol Derek Fisher, Steve Blake zaczynaja swoją gre w koszykówke i na koniec 1.44 jest wynik 88:82 dla New York i trener Nicksów D`Antoni bierze czas bo Lakersi są w transje rzutowym i chca to spotkanie na wyjezdzie wygrac . Na 15 secund do końca meczu w Medison Squer Qarden wszyscy kibice wstają i wykrzykuja Lin , Lin Lin a potem New York Nicks mamy wynik kończący syreną końcową 91:85 dla Nowojorczyków to 4 wygrana z rzędu New York Nicks a to oznacza dla Los Angeles 10 porazką na wyjezdzie .

Po zakonczonym meczu Jerremi Lin powiedział wywiadzie „ Marzenia sie spełniają nie wyobrazałem sbie takiego meczu , Mielismy wielki respekt do przeciwników wiedzieliśmy , że ten mecz nie będzie łatwy i , że bedzie cięzki nasi rywale grali dobra koszykówkę , a nasz zespół ciężko pracował na sukces i do samego końca grali aby wygrać to spotkanie” dla Canal + Sport