INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 5 Noukaut Arsenalu nad Blackburn i Harttrick Vanpersiego 7: 1

Noukaut Arsenalu nad Blackburn i Harttrick Vanpersiego 7: 1

24 kolejce meczu pomiędzy Arsenalem, a Blackburn nikt nie spodziwał sie takiego wyniku ani takiego meczu podyktowanego przez piłakrzy Arsenalu.

To był mecz piłkarzy Arsenalu oraz trenera Wengera w tym dniu . Blackburn znajdując sie w strefie spadkowej chciało zremisowac lub wygrac to spotkanie z siódmym w tabeli Arsenalem i tak aby sie utrzymac i zdobyc jakies punkty w tabeli, ale w tym dniu Arsenal nie dał zadnych szans rywalowi i po pierwszej połowie było juz 3:1 po bramkach 2 bramkach Vanpersiego 2 minucie i 38 minucie. 40 minucie Oxlade-chamberlain, a dla Blackburn strzela z wolnego 32 minucie Pedersen i to na tyle co mogło pokazac w tym meczu Blackburn. Po pierwszej połowie Wojciech Szczesny w bramcę Arsenalu bronił dobrze. W drugiej połowie to juz strzelnica czterech bramek zawodników Arsenalu 51 minucie strzela Arteta potem znowu 60 minucie Van Persie a na koniec meczu 90 minucie Hennry.