INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 4 Metamorfozy Londyn: niektórzy uczestnicy otrzymali pakiet us1)ug warty 10 tysięcy funtów!

Metamorfozy Londyn: niektórzy uczestnicy otrzymali pakiet us1)ug warty 10 tysięcy funtów!

W polskiej telewizji można zobaczyć programy, w których uczestnicy otrzymują świadczeia warte tysiące złotych. W londyńskiej edycji metamorfoz niektórzy uczestnicy otrzymali metamorfozę warta ponad 10 000 funtów

 Jest mi niezmiernie milo, że mogłam dołączyć do tak wspaniałej grupy ludzi, która tworzy Metamorphosis London. To wspaniałe uczucie, być wokoło tylu zdolnych profesjonalistów, ogrom wiedzy I dobroci jaki przekazują innym jest wręcz wybuchowy.  Nie zapominając oczywiście o uczestnikach, Eli, Justynie, Kasi i Grzesiowi, Ela Kazubska to jedna z uczestniczek 5 edycji Metamorphosis London, która przeszła laserową korekcję wzroku, opowiada nam jak wygląda taki
zabieg. 

Elaoperacja- Nad zabiegiem laserowej korekcji wzroku zastanawiałam się od kilku lat, ponieważ krótkowzroczność zmniejszała mój komfort życia. Zaparowane okulary, robienie niektórych czynności „na czuja”oraz konieczność ciągłego noszenia okularów. Niestety poprzez demoniczny obraz
tego zabiegu w internecie (zakładanie rozwórki czy opowiadania osób, które miały wykonywany zabieg) odwiodły mnie od tego pomysłu. Całe szczęście, że dzięki projektowi Metamorphosis stanęłam przed ofertą nie do odrzucenia i postanowiłam raz na zawsze pozbyć się ograniczenia jakim były dla mnie okulary. 
Trafiłam do jednej z najlepszych klinik okulistycznych, SPEKTRUM we Wrocławiu.  Podczas pierwszego dnia miałam przeprowadzone szereg badań, aby sprawdzić czy może być u mnie wykonany zabieg i jaką metodę wybrać. Szczęśliwie moje oczy okazały się zdrowe i mógł zostać wykonany zabieg. Podczas wizyty kwalifikacyjnej dr. Ziemowit Poznański udzielił mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a było ich sporo. Dzięki niemu moja wszystkie obawy zostały rozwiane.


- Następnego dnia została wykonana operacja. Dzięki profesjonalizmowi personelu oraz ich ogromnej empatii nie odczuwałam strachu. Cała procedura trwała około 10 minut. Była bezbolesna, a podczas zabiegu wszystko było tłumaczone, przez co czułam się spokojna. 
Od razu po zabiegu widziałam dobrze bez okularów. Odzyskałam prawidłowy wzrok! 
Po zabiegu przez 30 minut czekałam na wygodnym fotelu na pierwsza konsultacje po, na której, lekarz potwierdził skuteczność zabiegu. 
Otrzymałam ochronne okulary oraz krople i dokładne zalecenia jak dbać o oczy. Kolejnego dnia po zabiegu udałam się na konsultacje, gdzie pan doktor sprawdził stan rogówki oraz proces gojenia. Podczas tej wizyty zdjął mi soczewki opatrunkowe. 
Dziś jestem już ponad tydzień po zabiegu i radością w końcu widziałam numer nadjeżdżającego autobusu.  
- Polecam każdemu zabieg, ale pamiętajcie, żeby oddawać swoje oczy w ręce profesjonalistów, którym zależy przede wszystkim na dobrze pacjenta.  Jeżeli się nadal zastanawiacie nad tym zabiegiem to koniecznie udajcie się na wizytę kwalifikacyjną – Ela Kazubska.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się