INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 4 Konkurs MISTER POLSKI UK & IRELAND 2019 rozstrzygnięty!

Konkurs MISTER POLSKI UK & IRELAND 2019 rozstrzygnięty!

W sobotę w Londynie odbyła się kolejna edycja konkursu MISTEREM POLSKI UK & IRELAND 2019. Tegorocznym zwycięzcą został Piotr Cyrana.

 Internetowa publiczność wyłoniła także swojego zwycięzcę. Został nim Marcel Szymański. Jak na każdym konkursie nie mogło zabraknąć także zwycięzcy Mister Foto. Ten tytuł powędrował do Łukasza Flak.

Tegoroczny Mister Polski I UK przyjechał do Londynu z Rzeszowa. Z zawodu jest dekoratorem liczącym 182 cm wzrostu.

“Nie wiem jak panom ale paniom ten konkurs się bardzo podobał. Szczególnie, że został zorganizowany w dniu 8 marca, w dzień naszego święta. Kandydaci byli napradę fantastyczni. Ja miałam faworyta ale nie powiem czy wygrał czy nie. Z roku na rok impreza staje się coraz lepsza” - powiedziała nam podczas krótkiego wywiadu znana polska stylistka Aneta Muckus.

 

Prowadzącą całą imprezę była Katie Ice, która ubrana była w zmysłową długą suknię. Konkurs odbył się w Klubie Orła Białego w Londynie.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się