INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 Tam byliśmy - Relacje 5 Safia Halim – marokańska projektantka zaprezentowaa swoją nową kolekcję!

Safia Halim – marokańska projektantka zaprezentowaa swoją nową kolekcję!

Safia Halim pokazał swoją nową kolekcję strojów nie tylko nawiązującą do swoich korzeni ale także czerpiącą z innych kultur.

 Safia Halim1Safia Halim studia licencjackie na kierunku Business Administration ukończyła na ESIG University w Rabacie. Następnie przeniosła się do Kanady by kontynuować naukę na w zakresie zarządzania na University of Quebec.

„Wspaniałe stroje fascynowały mnie na długo wcześniej zanim zdecydowałam się zostać projektantkom. One były częścią mojego życia od momentu kiedy tylko mogę sięgnąć pamięcią. Dlatego też zdecydowała się przenieść do Nowego Jorku by studiować ” - powiedziała Safia Halim.

 W 2013 roku rozpoczęła pracę na Giełdzie Papierów Wartościowych w Casablanca'e.

 Fascynacja modą nie dały jednak za wygraną i w 2018 roku Safia Halim przedstawiła swoją pierwszą kolekcję. Rok później jej suknie można było podziwiać w czasie pokazów w Londynie.

 W projektowaniu swojej nowej kolekcji sięgnęła do tradycji arabskiej ale także czerpała z kultury Zachodu.

Udział w sesji zdjęciowej do nowej kolekcji marokańskiej projektantki wzięła udział 1VQ2A0048 72między innymi modelka Leela – modelka z 10 letnim stażem, z której udziałem realizowano reklamy telewizyjne między innymi dla Schwarzkopf Live Colour.

 „Czułyśmy się jak wróżki z bajek. Stroje są przepiękne. Wspaniała zieleń, aksamit i asymetryczne kształty strojów były absolutnie fanatyczne. To była duża przyjemność brać udział w sesji zdjęciowej nowej kolekcji Safii” - powiedziała nam po zakończeniu zdjęć Leela.

Warto nadmienić, że zdjęcia podczas sesji wykonywał polski fotograf Voiteck Nowak a drugą modelką była Lauren. O makijaże zadbała włoska mistrzyni make up-u Ludovica.


Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się