INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 Tam byliśmy - Relacje 8 UEFA: Liverpool FC – FC Barcelona 4:0 w Champoions League.

UEFA: Liverpool FC – FC Barcelona 4:0 w Champoions League.

Liverpool awansuje po niesamowitym meczu w Angli . To Szok co dzieje się w Footbalu.

Champions League przeżywa swoją drugą młodość . Transmisje telewizyjne ogląda rekordowa ilość osób.

pilaLiverpool zdobył pierwszą bramkę już w siódmej minucie spotkania. Rozpędzony Jordan Henderson uderzył piłkę na bramkę będąc w polu karnym ale dobrze ustawiony Marc-André ter Stegen odbił ją. Piłkę dobił Divock Origi kończąc akcję pięknym golem.

W 54 minucie. Alexander-Arnold ładnie dośrodkował w pole karne, gdzie „futbolówkę” przejął Georginio Wijnaldum i posłał ją do bramki Barcelony. Po dwóch minutach powtórzył swój wyczyn strzelając drugiego gola. Liverpool prowadził z Barceloną 3:0.

To już 79 minuta Alexander-Arnold wykonując rzut rożny zrobił zwód markując podanie poza pole karne. Tymczasem posłał szybką piłkę do Origiego znajdującego się tuż przed bramką. Zawodnicy Barcelony stali jak słupy soli wryci, gdy Origi pakował piłkę prosto do siatki. Liverpool wygrał z Barcą 4:0.

W Anglii został już stworzony na tę okazję pewien żart . Liverpool i Tottenham są w Lidze Mistrzów. Chelsea i Arsenal w Lidze Europy. A City i United? W Manchesterze