INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 Tam byliśmy - Relacje 1 Idzie wiosna – czas na zmiany! Wygraj metamorfozę ze znaną styliską Anetą Muckus!

Idzie wiosna – czas na zmiany! Wygraj metamorfozę ze znaną styliską Anetą Muckus!

Idzie wiosna a więc czas na zmiany! Wiele z pań chciałaby zapewne jeżeli nie zmianić swój wygląd, to przynajmniej go odswieżyć!

 Teraz nadaża się ku temu wspaniała okazja. Aneta Muckus – znana londyńska styliska wraz z naszym portalem ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest metamorfoza. Z usług Anety Muckus korzystają zazwyczaj fotografowie pracujący przy sesjach fashion i magazyny mody, w których publikowane są jej stylizacje.

0001-VQ2A0666„To było niesamowite i wspaniałe przyżycie, bo wszystko „kręciło: się wokół mnie. Dodało mi to pewności siebie i pomogło mi wyzwolić moją kobiecość. Uważam, że każda kobieta zasługuje na taki dzień w swoim życiu, niezależnie od wieku” –tak swoje przeżycia podczas metamorfozy skomentowała Ania, która z okazji 8 marca postanowiła zmienić swój wygląd.

Nie sądzimy by była lepsza zachęta do tego aby odważyć się zrobić własną metamorfozę!

Wszystkie Panie, które chciałyby wygrać swoją metamorfozę proszone są o przesłanie swjego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

9-VQ2A0843W zgłoszeniu prosimy załączyć zdjęcie twarzy i całej sylwetki. 1b-VQ2A0666Prosimy też napisać dlaczego chcesz zmienić wygląd. Podczas zmiany stylistka wizerunku nie tylko doradzi w jakich kolorach Ci do twarz ale także podpowie jakie ubrania najbardziej podkreślają Twój charakter i figurę. Twoja zmiana zostanie uwieczniona podczas profesjonalnej sesji fotograficznej a jej rezultaty zostaną opublikowane na portalu Informacje24.co.uk.

Warto spróbować to nic nie kosztuje a może zmienić Twoje życie!

Spotkanie ze stylistką a także sesja fotograficzna odbywać się będą w Londynie 7 kwietnia. Czas na zglószenie zostało więc niewiele! W poniedziałek poinformujemy która z pań wygrała metamorfozę!

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się