INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24

Artykuły

Gala Woman in the World Awards za nami!

W piątek odbyła po raz pierwszy gala Woman in the World Awards. Statuetki powędrowały do aktywnych zawodowo kobiet – Polek, które prowadzą swoje biznesy i odnoszą sukcesy!

 Przez ostatni rok w Magazynie Woman in the World, założonym przez dwie przedsiębiorcze panie: Irminę Przybyłowska oraz Martę Borowiecką., publikowane były sylwetki polskich kobiet – które Woman in the worldzdecydowały się na prowadzenie firm. Można było na nie głosować podczas plebiscytu czytelników magazynu.

Ostatecznie werdykt komu przyznać statuetkę podjęło jury w składzie:

Kinga Korta - businesswoman i gwiazda programu "Żony Hollywood"
Diana Kwiatkowska - lekarz stomatologii i medycyny estetycznej, właścicielka i założycielka Da Vinci Clinic.
Irmina Przybyłowska i Marta Borowiecka - założycielki magazynu Woman in the World
Justyna Szwed - właścicielka salonu My SPA Expert oraz My SPA Expert Academy
Anna Senkara - korespondentka programu „Dzień Dobry TVN” w Londynie

„Chciałyśmy nagrodzić te wszystkie panie, które zdecydowały się prowadzić swoje biznesy w obcym kraju i osiągnęły sukces – co jak wiadomo łatwe nie jest” - stwierdziła Irmina Przybyłowska – współzałożycielka magazynu Woman in the World.Woman in the world stat

„Nie mniej ważą rzeczą było pokazanie wszystkim paniom, że nie należy się bać i trzeba odważnie realizować swoje marzenia!” - podkreśliła druga ze współzałożycielek magazynu Marta Borowiecka.

Z kolei jedna z laureatek statuetki Ewelina Skorczyk, po rozdaniu nagród powiedziała nam: „W plebiscycie Woman in the World otrzymałam tytuł Personal Trainer of the Year. Jest to dla mnie kolejny sukces, ciężka praca która została doceniona . Miło mi tez poinformować, że otrzymałam dodatkowe wyróżnienie od Da Vinci Clinic jako faworytka wśród kandydatek . To dopiero początek rewolucji w moim życiu zawodowym jak i prywatnym.” Ewelina Skorczyk ubrana była w strój irańskiej VQ2A0072projektantki Samiry Ebrahimi.

 

„Jestem ogromnie zaszczycona faktem, że zostałam nominowana i oczywiscie, że otrzymałam statuetkę. To dla mnie wielki zaszczyt. Sądzę, że tego typu plebiscyty są bardzo potrzebne bo rozbudzają aktywnosć Polek. Wielkie brawa dla organizatorek Marty Bowowieckiej i Irminy Przybyłowskiej za super pomysł” – powiedziała nam inna z laureatek Joanna Szyc Zimna, która otrzymała nagrodę w kategorii International Model of the Year 2019.

 

 

 

Atrakcją wieczoru był pokaz mody z kolekcji marki More and More. Stroje na pokazie prezentowały Polki, uczestniczki finałów takich konkursów jak Top Model UK czy Miss Polski UK.

Galę uświetniła także swoim występem Magdalena Tul reprezentantka Polski na konkursie Eurowizji, która w sobotę wystąpiła podczas Grand Final Open Mic UK. Dostanie się do finału tego konkursu nieanglojęzycznej piosenkarki to z pewnością wielki sukces, za którym stoi talent i ogrom pracy.

Wśród osób jakie pojawiły się na gali znalazła się między innymi Joanna Walaś – inicjatorka akcji Moje piękno – moja sprawa, w ramach której sztab specjalistów przywraca wygląd i wiarę w siebie kobietom po traumatycznych zdarzeniach losowych, takich jak na przykład wybuch gazu. Duże zainteresowanie wzbudził też Kamil Lemieszewski –zwycięzca polskiej edycji Big Brothera i Aneta Muckus – stylistka. Nie darowalibyśmy sobie gdybyśmy nie napisali co miała na sobie ta zana stylistka: sukienka: All saints, biżuteria: Zipfashion bizuteria,, buty: Eva Minge, pasek: Diesel a torebka pochodziła z kolekcji Paco Rabanne.

Wśród siedzących na sali gości wypatrzyliśmy także Grzegorza Perza - zywcięzcę ostatniej edycji Metamorfoz - konkursu organizowanego przez twórczynie magazynu Woman in the World.

Oto pełna lista nagrodzonych pań:

 

Ewa Oleksy -Diamentowa konsultanta diety The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan Cambridge Diet Consultant of the Year

Kate Tiu - właścicielka salonu, trenerka oraz kreatorka nowej marki kosmetyków Kate Tiu Secret of Beauty. Luxury Cosmetic Brand Debiut of the Year

 Joanna Frączyk – właścicielka salonu Joanna Beauty Salon The best quality beauty service of the Year

 Milena Budrewicz, właścicielka World Dental Clinic z Warszawy Charity Activities in Africa

 Karina Piórkowska, współwłaścicielka bistro White Goose Bistro Magda Gesler Polish Cousine Restaurant of the Year

 Anna Radomska – fotomodelka oraz fotografka Glamour Photographer of the Year

 Kamila Żak, właścicielka Motivation Academy i agenta edukacyjnego Higher Education Consultant of the Year

 Anita Gierczyk - Personal Style Director & Image Consultant Personal Stylist of the Year

 Joanna Szyc Zimna – modelka oraz właścicielke salonu Jo Beauty International Model of the Year

 Malwina Kukaj, twórczynie Polish Klan Association Polish Heritage Promoter of the Year

 Ewelina Skorczyk, zawodniczka fitness i trenerkę personalną Personal Trainer of the Year

 Milena Juszczak-Marciniak, trenerka zarządzania czasem Entrepreneur of the Year

 Zuzanna Strzelecka, właścicielka salonu Godessence Beauty Clinic oraz szkoleniowca Beauty Training Centre of the Year

 Izabela Lichoń i Marta Michałek: właścicielki Moustache waitresing for You. Best Event Service Provider of the Year

 Justyna Kulczyk i Nola Półtoral, twórczynie Polish Psychologists’ Association Woman self awareness movement of the Year

Justyna Abramowicz, stomatologa i promotorkę zdrowego uśmiechu Dental Health Educator of the Year

Ewa Gryziak, właścicielka marki Blanket Story Child-Friendly Brand of the Year

 Ewa Golec, psycholog, life coach, trener rozwoju osobistego, certyfikowany trener Points of you® Personal Development Mentor of the Year

 Dagmara Szewczyk, właścielka klinki chirurgii plastycznej we Wrocławiu International Medical Consultant of the Year

 Aga Sova – malarka Artist of the Year

 Aleksandra i Żaneta Tomaszewskie - właścicielki kobiecej marki odzieżowej More and More Fashion brand of the Year

 

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się