INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24

Artykuły

Najlepszy Piłkarz Świata w Dubaju Robert Lewandowski wygrał w plebiscycie Globe Soccer Awards

Po tylu już nagrodach i statuetkach jakie otrzymał może jeszcze jedno sobie dopisać Robert Lewandowski triumfował w plebiscycie Globe Soccer Awards w jednej z najbardziej prestiżowych kategorii piłkarza Roku 2020 . Gala odbyła się w Dubaju i była obserwowana przez miliony kibiców piłkarskich z całego świata .

 

Zwycięstwo Polaka tutaj nie było już zaskoczeniem. Napastnik Bayernu Monachium na za sobą fenomenalny rok, wraz z klubem Bayernem wygrał Ligę Mistrzów,Bundeligę ,Puchar Niemiec etc … , a indywidualnie Lewandzdobywał koronę króla strzelców w każdych rozgrywkach, w jakich brał udział.

Each award is unique,

Thank you @globesoccer for the Player of the Year title and thank you on behalf of my club @fcbayern for the Club of the Year title.It is an honor for me to be in #Dubai today and to be among such great players in football history as @cristiano a @ikercasillas and @3gerardpique Congratulations to all winner

 Każda nagroda jest wyjątkowa,

Dziękuję @globesoccer za tytuł Gracza Roku i dziękuję w imieniu mojego klubu @fcbayern za tytuł Klub Roku. To dla mnie zaszczyt być dziś w #Dubaju i znaleźć się wśród tak wspaniałych graczy w historii piłki nożnej jak @cristiano a @ikercasillas i @3gerardpique

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.

 

“To trofeum też bardzo wiele dla mnie znaczy. Dziękuję kolegom z boiska, trenerom i mojej rodzinie, która była wobec mnie bardzo cierpliwa. Dziękuję także mojemu tacie, który patrzy na mnie z góry. Marzenia się spełniają. Ja teraz marzę o pełnych stadionach, więc mam nadzieję, że wkrótce ludzie wrócą na trybuny. Dziękuję wszystkim za oddanie na mnie głosów” – Robert Lewandowski powiedział i podziękował na gali w plebiscycie Globe Socc er Awards

Po gali Globe Soccer Awards w Dubaju był czas dla fotoreporterów. Robert i Anna Lewandowscy chętnie pozowali na tzw. ściance, a żona kapitana reprezentacji Polski wyglądała cudownie w sukni z francuskiego domu mody Saint Laurent .Biżuterię jaką miała na sobie została wyprodukowana przez firmę Apart. Jej wartość oceniono na 100 tys. Złotych. Robert ubrał się na tą okazję w garnitur i spodnie z kolekcji Dolce&Gabbana,

Nasza redakcja serdecznie gratuluje naszemu rodakowi wszystkich tych zwycięstw oraz sukcesów jakie wywalczył w zeszłym sezonie 2019 / 2020. Życzymy również więcej takich wielkich sukcesów w karierze .

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się