INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 2 Polska para Ewelina Skorczyk i Patryk Mularski wzięli ślub podczas pokazu odbywającego się w ramach London Fashion Week!

Polska para Ewelina Skorczyk i Patryk Mularski wzięli ślub podczas pokazu odbywającego się w ramach London Fashion Week!

Polska para tworząca znany w Londynie zespół trenerski g-13, zaręczyła się już kilka miesięcy temu. W czasie London Fashion Week Patryk Mularski postanowił zrobić wybrance swojego serca niespodziankę. Na pokazie dwójki projektantów Samiry Ebrahimi & Gary'ego James McQueen 'a para wzięła ślub.

 

1VQ2A0946p 72Zapytaliśmy Eweliny jak ona przeżyła tak duża niespodziankę. „No cóż z początku wszystko przebiegało normalnie jak zwykle podczas pokazu. Miałam wyjść jako modelka, w sukni ślubnej projektu Samiry. Schodząc z wybiegu usłyszałam, że prezenter wywołał Patryka, co już mnie zdziwiło. Sekundę potem usłyszałam swoje imię i prośbę abym dołączyła do narzeczonego. W międzyczasie wjechał ślubny tort podpisany naszymi imionami a Samira ogłosiła, że kolejna niespodzianka wieczoru jest mój własny ślub! Oniemiałam z wrażenia! W tle usłyszałam nasza piosenkę LP Lost on You i się popłakałam . Nie planowaliśmy tak szybko ślubu ze względu na różne duże projekty i moje nadchodzące zawody w Warszawie. To było totalne zaskoczenie. Wszystko przygotowała Samira z Patrykiem. Niezwykle przeżycie podczas wydarzenia jakim jest London Fashion Week. Nie zapomnę tego do końca życia , emocje nie do opisania. Specjalne zaprojektowane zostały nawet obrączki z naszym logiem g13”.1VQ2A1015p 72

 „Zawsze marzyłem o nietuzinkowym ślubie. Chciałem, żeby to było coś specjalnego. Czekałem cierpliwie i w końcu nadarzyła się okazja zupełnie specjalna – możliwość wzięcia udziału w pokazie mody Samiry Ebrahimi & Gary'ego James McQueen 'a. To było to o czym marzyłem! Oczywiście gdyby nie pomoc Samiry nie doszłoby do ślubu. Jestem jej za to mega wdzięczny i jestem mega szczęśliwy, że w takich okolicznościach wzięliśmy ślub!” - stwierdził Patruk Mularski, który ślub przygotował w sekrecie.

Z tego co wiemy sytuacja by ktoś brał ślub podczas pokazu London Fashion Week jeszcze się nie zdarzyła! Tym bardziej gratulujemy Młodej Parze!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się