INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 2 Joanna - majowa dziewczyna 

Joanna - majowa dziewczyna 

W maju jak wiadomo wszystko rozkwita. Świat pokazuje swoje najpiękniejsze barwy. Ekipa tworząca zespół „Sposób na Piękno – Metamorfoza” także postanowiła pokazać nowe stylizacje. Tym razem modelką została Joasia Kulas.

 IMG 7519“Asia nasza modelka - to kobieta nowoczesna i kreatywna. Była otwarta na nasze modowe propozycje zmiany wizerunku. Inspirowałyśmy się wiosną i zbliżającym się latem. Chciałyśmy także podkreślić słowiański typ urody modelki. Z przygotowanych stylizacji wybrałyśmy tylko trzy” - opowiedziała nam Kasia Kesha Wojtaluk, która wraz z Edytą Wawak przygotowała stylizacje.

Przygotowania sesji zaczęły się od zamiany fryzury. Lekko zmodyfikowano dotychczasowe uczesanie. Wioletta Gruszecka stylistka fryzur tak skomentowała swoją pracę HT8A2302"Nasza piękna modelka miała do skorygowania dość wysokie i szerokie czoło. Ma ona cienkie, delikatne i proste włosy przez co fryzura nie wyglądała korzystnie. Wykonałam lekka, postrzępioną grzywkę, która ukształtowała owal twarzy, przez co włosy nabrały objętości. Do wszystkich stylizacji postanowiłam ułożyć loki, dzięki którym nasza modelka wygląda bardzo zmysłowo, a zarazem naturalnie."

Makijażem zajęła się Kasia „Kesha” Wojtaluk. Zainspirowała się ona słowiańskim typem urody modelki. Na początek został wyrównany koloryt skóry. Podkreślone i rozświetlone zostały także także kości policzkowe. Dominującym kolorem w makijażu oka był burgund, połączony z beżowym złotem. Usta zostały również rozświetlone i pomalowane w taki sposób by dawać efekt mokrych ust.

HT8A2575„Dla nas wisienką na torcie był moment kiedy Asia spojrzała w lustro i zobaczyłyśmy zachwyt w jej oczach. Odzwierciedleniem tego momentu i całego projektu, a jednocześnie zachęty dla wielu kobiet niech będą słowa naszej modelki. " Wielu z was zapytałoby dlaczego podjęłam się tego wyzwania...? Odpowiedź jest bardzo prosta. Życie w ciągłym biegu, praca i chęć pomagania innym spowodowało iż zapomina się o sobie. To było piękne doświadczenie, ujrzeć siebie w innym świetle w trzech odsłonach, jako elegancką kobietę sukcesu, dojrzałą i pewna siebie i w końcu szaloną i ciesząca się życiem... Moja metamorfoza spowodowała że nie będę już bać się zmienić czegoś w swoim życiu bo czasami jest to przydatne! Czasami jest to wręcz konieczne! A czasami po prostu cholernie miłe!."

Modelka: Joanna Kulas Stylizacje: Kesha Wojtaluk i Edyta Wawak Fryzura: Wioletta Gruszecka Makijaż: Kesha Wojtaluk Zdjecia: Grzegorz Jasiak i Voitek Nowak

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się