INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 2 Nie ma ludzi brzydkich! Są tylko źle ubrani!

Nie ma ludzi brzydkich! Są tylko źle ubrani!

 Nasze nawyki, przyzwyczajenia i własne preferencje sprawiają, że bardzo często nasz styl ubierania się jest daleki od tego w jakim byłoby nam najbardziej twarzowo.

 Wiele osób stara się go zmienić ale jak popatrzeć na siebie w taki kolage5sposób aby odkryć styl, który będzie najbardziej do nas pasował? Tu z pomocą przychodzą styliści. To oni patrząc na nas bez emocji określają w czym wyglądalibyśmy najlepiej.

„Bardzo często jet tak, że zmieniając styl swojego ubierania poprawiamy swoje własne samopoczucie. To swoista forma terapii. Przecież nikt nie zgłasza się do stylisty jeśli jest niezadowolony ze swojego stylu ubierania się. Przecież to jak się ubieramy wpływa na to jak spostrzegają nas ludzie i jak siebie sami oceniamy. Zawsze powtarzam, że nie ma ludzi brzydkich są tylko źle ubrani” - powiedziała Aneta Muckus odpowiadając na pytanie na czym tak naprawdę polega metamorfoza.

 2-VQ2A0698O to jak o metamorfozie mówi jednak z jej uczestniczek- Ania „to było niesamowite i wspaniałe przeżycie, bo wszystko „kręciło: się wokół mnie. Dodało mi to pewności siebie i pomogło mi wyzwolić moją kobiecość. Uważam, że każda kobieta zasługuje na taki dzień w swoim życiu, niezależnie od wieku.”

 Anna tak wypowiedziała się o swojej metamorfozie: “zachęcona przez innych wysłałam zgłoszenie. Teraz widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. VQ2A2017Metamorfoza nie tylko pomogła mi zmienić mój wygląd i nabrać pewności siebie ale również miałam okazję zdobyć cenną wiedzą o tym jak się ubierać, jak się malować i czesać. Nie wiem gdzie bym tego musiała szukać ani też jak długo by mi to zajęło. Dziękuje całej ekipie za to, że tak profesjonalnie do wszystkiego podeszła. Odmieniliście moje życie!”

 

Wszystkie Panie, które chciałyby wygrać swoją metamorfozę proszone są o przesłanie swjego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

W zgłoszeniu prosimy załączyć zdjęcie twarzy i całej sylwetki. Prosimy też napisać dlaczego chcesz zmienić wygląd. Podczas zmiany stylistka wizerunku nie tylko doradzi w jakich kolorach Ci do twarz ale także podpowie jakie ubrania najbardziej podkreślają Twój charakter i figurę. Twoja zmiana zostanie uwieczniona podczas profesjonalnej sesji fotograficznej a jej rezultaty zostaną opublikowane na portalu Informacje24.co.uk.

Warto spróbować to nic nie kosztuje a może zmienić Twoje życie!

Spotkanie ze stylistką a także sesja fotograficzna odbywać się będą w Londynie 26 maja. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 12 maja do północy.

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się