INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 2 Przejść metamorfozę - zmienić życie – odnaleźć szczęście!

Przejść metamorfozę - zmienić życie – odnaleźć szczęście!

Do projektu metamorfoz zgłaszają się kobiety, które znalazły się w takim punkcie swojego życia, w którym poczuły, że chcą coś zmienić. Czasami tym punktem zwrotnym jest ślub, czasami rozwód a czasami poczucie, że tak jak jest dłużej być nie może.

 

Aby jednak coś zmienić w życiu nie wystarczą tylko pragnienia. Trzeba być zdeterminowanym tak jak Ania - bohaterka tej kolage5edycji, która aby dojechać do Londynu na umówioną godzinę musiała wstać o porze, w której jeszcze nawet koguty nie otworzyły jeszcze oczu!

Metamorfoza dokonała się w eleganckim Salonie Urody Kleo mieszczącym się w północnym Londynie.

Zapytaliśmy Anetę Muckus - stylistkę i producentkę sesji,  o to dlaczego zdecydowała się wybrać Anię do programu metamorfoz. „Wśród nadesłanych zgłoszeń do metamorfozy moją uwagę przykuła Ania - 36 -latka, która raczej nie przykładała uwagi do tego ani jak wygląda. Ania na ubrania nigdy nie zwracała uwagi bo jak sama napisała: są dla niej tylko formą ochrony przed zimnem. Trudno było odrzucić tak duże wyzwanie dla stylisty i dlatego zaprosiłam Anię do projektu. VQ2A2017Maszyna przemian ruszyła około 9 rano bo pracy było sporo. Włosy z natury kręcone, do tej pory źle pielęgnowane, były w słabej kondycji. Koloryzacja ,strzyżenie i zabieg pielęgnacyjny przywrócił im witalność. Przymiarki przygotowanych stylizacji okazały się niezłą zabawa. Ania bardzo chętnie się przebierała i okazała się bardzo otwarta zarówno na formy jak i kolory, co wcale takie łatwe nie jest bo trzeba komuś obcemu zaufać”.

 

Przy metamorfozie Ani pracowała także Kornelia Michalska – niezwykle utalentowana charakteryzatorka i mistrzyni makijażu, którą także zapytaliśmy o jej odczucia podczas pracy nad projektem. „Makijaż podkreśla urodę kobiety ale to uśmiech czyni ja piękna! Ja zadbałam o to by dobrać odpowiedni makijaż czyli taki, który nie tylko podkreśla urodę ale także pasuje do kreacji i oddaje charakter kobiety! Pracowało się znakomicie, tym bardziej że byłam pod olbrzymim wrażeniem determinacji Ani, która przebyła setki kilometrów aby się z nami spotkać!. Wielkie brawa za determinację i odwagę”.

 

VQ2A2149-001Na końcu naszej rozmowy postanowiliśmy zapytać Anię jak to się stało, że wysłała swoje zgłoszenie do tego konkursu. „O metamorfozie dowiedziałam się przypadkiem od znajomej, chociaż pomysł by zmienić coś w swoim wyglądzie dojrzewał we mnie od pewnego czasu. Nie wierzyłam, że mogę wygrać ale zachęcona przez innych wysłałam zgłoszenie. Teraz widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Metamorfoza nie tylko pomogła mi zmienić mój wygląd i nabrać pewności siebie ale również miałam okazję zdobyć cenną wiedzą o tym jak się ubierać, jak się malować i czesać. Nie wiem gdzie bym tego musiała szukać ani też jak długo by mi to zajęło. Dziękuje całej ekipie za to, że tak profesjonalnie do wszystkiego podeszła. Odmieniliście moje życie!”VQ2A1990

 

Podczas sesji pracowali:

producent sesji, stylistka: Aneta Muckus

makijażystka: Kornelia Michalska

fotograf: Voiteck Nowak

Metamorfozy odbyły się w Salonie Urody Kleo mieszczącym się na 429 Lordship Ln, London N22 5DH.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się