INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 1 “Sposób na piękno"

“Sposób na piękno"

Dwie „szalone” dziewczyny, Edyta i Kasia z Bristolu, postanowiły połączyć siły by pomagać kobietom poczuć się wyjątkowo i pięknie.

 szlone2-002Jak same mówią, najważniejsza jest dla nich naturalność i troska o atuty każdej kobiety. Za swoje motto przyjęły słowa Meryl Streep - „niech nikt nie pozbawia mnie zmarszczek z czoła uzyskanych przez zachwyt nad pięknem życia, ani tych z moich warg, które pokazują, ile się śmiałam i ile całowałam, ani worków pod oczami - w nich jest pamięć o tym, ile płakałam. Należą do mnie i są piękne”.

Bycie naturalną to jedno a bycie zadbaną to drugie. Jak wiadomo nie zawsze te dwie rzeczy idą w parze. Dlatego powstał pomysł by te dwie rzeczy nierozerwalnie połączyć poprzez metamorfozę.

szalone6„Właśnie z myślą o tym stworzyłyśmy "Sposób na piękno -Metamorfoza” aby pomóc Wam, Nam pokazać kobiecość,wydobyć ukryte walory, doradzić w jaki sposób, małymi nakładami finansowymi, czasowymi i logistycznym sprawić by być piękne” - tak o swojej idei mówią pomysłodawczynie projektu.

 „Chcemy zadbać o każda kobieta poczuła się wyjątkowa i wyjątkowo, odnalazła siebie, swoje piękno, w nowej, lepszej odsłonie samej siebie. Zależy nam na tym ,aby każda z Nas była unikalna a nie czyjąś kopia. Cel jest jeden by Was ubrać a nie przebrać” - powiedziały nam Edyta i Kasia.

szalone7Przyznać musimy, że dziewczyny nie tylko mają wielki zapał do pomagania kobietom w tym aby poczuły się lepiej ale także posiadają wielkie samozaparcie. Pierwsza sesja z udziałem dwóch modelek Agnieszki i Luisy, odbyła się w tak niesprzyjających okolicznościach przyrody, że trudno nawet to opisać. Jeśliby zapytać kogokolwiek z biorących udział w sesji „jak było” to odpowiedź byłaby zapewne jedna: „zimno i wietrznie”. Duże brawa należą się więc szczególnie modelkom, które nie zważając na przejmujący chłód zdecydowały się stanąć przed kamerą.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się