INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 1 Z okazji Dnia Kobiet – metamorfoza!

Z okazji Dnia Kobiet – metamorfoza!

Kiedy znana londyńska stylistka Aneta Muckus zapytała nas czy nie mamy ochoty brać udziału w metemorfozie Ani, nie wiedzielismu kim jest Ania ani jak będą wyglądały stylizacje. Wiedzilismy natomiast, że zaskoczenie będzie murowane.

 Kiedy przyjechalismy do salonu fryzjerskiego Kleo pozanalismy Anię. Dziewczyna z kucykiem, z wyglądu lat dwadziescia. I tu pojawiło się pierwsze zaskoczenie. Ania wcale nie ma dwudziestu lat ale trzydziesci a na dodatek ma męża i dwójkę dzieci!

0001-VQ2A0666„Celem metamorfozy o która poprosiła Ania było stworzenie dla niej bardziej profesjonalnego wyglądu, ponieważ zaczęła pracę na eksponowanym stanowisku. Chciała przy tym podkreślić także swoją kobiecość” – tak o zadaniu przed którym staneła opowiedziała stylistka Aneta Muckus.

“Zaczęłam od włosów bo wyglądały po prostu smutno. Wykonałam koloryzację na kole w odcieniach brązu oraz czerwieni, dzięki temu cera nabrała koloru i witalności. Pierwsza stylizacja jest inspirowana klasyka ale bardziej w nowoczesnej odmianie. .W nadchodzącym sezonie jednym z krolujacych trendów będą właśnie kropki, co w tej stylizacji tematem przewodnim .Piękna bluzka związana pod szyją kokardą. Spódnica skórzana. to mój eksperyment, dzień wcześniej wpadłam na pomysl by powycinać w niej różnej wielkości kółka. Pomyślałam że albo będzie czadzik albo trafi do kosza.....jak widać wyszło świetnie! 1b-VQ2A0666Druga stylizacja to czarne spodnie i biala koszula niby znowu klasyka a jednak niezupełnie. Spodnie z koronki z dużymi kieszeniami na udach są bardzo kobiece i seksowne. Biala koszula wykończona czarna lamówką również nabrała innego wymiaru. Do tego perły ...trudno o coś bardzie klasycznego i coś czym można dodać sobie kilka lat. Aby przełamać ten klasyczny ubiór dodała ręcznie robiony naszyjnik z pereł o nowatorskiej formie. Naszyjnik wykonany był w formie kołnierzyka. Element pereł powtarza się również w spinkach do włosów. Filuterności stylizacji dodały okulary kolorem nawiązujące do włosów i butów. Mamy więc stylizację klasyczną ale zarazem bardzo nowoczesną i kobiecą. Żeby nie było tak czarno –biało to kolejna stylizacja jest kolorowa i kwiatowa. Sukienka z pięknym wykończeniem rękawów, dużym rozcięciem z przodu i falbankami na dole zachęca do zabawy .dodaje kobiecości i seksapilu. Idealna na randkę , tańce lub kolacja z przyjaciółkami. Do tego piękne duże kolczyki wykonane ręcznie aż chce się tańczyć” tak o swojej pracy opowiedziała nam Aneta Muckus.

9-VQ2A0843Zapytaliśmy także i Anię o to jak ona odebrała swoją metamorfozę. „Najlepiej czułam się w żółto niebieskiej sukience, czułam się wtedy bardzo sweksownie i kobieco. Tak naprawdę jednak wszystkie stylizację były dla mnie czymś nowym , czymś czego nigdy nie miałam na sobie. Każda z nich pokazywała mnie w innym świetele” – stwierdziła Ania, która na metamorfozy przyjechała z mężem do Londynu z miejscowości oddalonej od stolicy Wielkiej Brytannii o ponad 150 mil.

Ania dodała także, że metamorfozy „to było niesamowite i wspaniałe przyżycie, bo wszystko „kręciło: się wokół mnie. Dodało mi to pewności siebie i pomogło mi wyzwolić moją kobiecość. Uważam, że każda kobieta zasługuje na taki dzień w swoim życiu, niezależnie od wieku.

 

2-VQ2A0698Po sesji fotograficznej nabrałam dużego szacunku do modelek oraz całego sztabu pracującego przy sesji bo to naprawdę ciężka praca. Nawet nie przypuszczałam jak ciężka”.

Podziękowania dla salonu Kleo za udostępnienie pomieszczenia.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się